Kooliaasta algus 25. august veikko.korv

Kooliaasta avaaktus toimub algusega 9:00 kooli sisehoovis (vihma korral kooli saalis).
Aktusele järgneb 10:00 klassijuhatajatund.
Vanematel ja teistel külalistel on aktusel  osalemiseks ja koolihoonesse sesenemisel vajalik tõendada, et on COVID-19 viiruse suhtes vaktsineeritud või haiguse läbi põdenud või kuni 48 tundi varem teinud antigeeni kiirtesti või kuni 72 tundi varem PCR-testi, mille tulemus on negatiivne.

Aktusele järgneb 10:00 klassijuhatajatund.