Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Kooli õpetajad Lasteaia õpetajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (6)

Veikko Kõrv

direktor
512 7577
veikko.korv@turbakool.ee


Marju Retsja

õppekorraldaja
5304 7230
marju.retsja@turbakool.ee


Heimar Tihane

majandusjuhataja
5568 8831
heimar.tihane@turbakool.ee


Eneli Ööpik

huvijuht
eneli.oopik@turbakool.ee


Kristi Metshein

haridustehnoloog
kristi.metshein@turbakool.ee


Alliky Katalsepp

juhiabi
5381 2930
kool@turbakool.ee

Kooli õpetajad (20)

Mari-Anne Haas

inglise keel
matemaatika
mari-anne.haas@turbakool.ee


Gaide Ilves

kehaline kasvatus
gaide.ilves@turbakool.ee


Kristi Kivisild

kehaline kasvatus
kristi.kivisild@turbakool.ee


Viivika Laak

klassiõpetaja
viivika.laak@turbakool.ee


Virje Laak

loodusõpetus
virje.laak@turbakool.ee


Ingrid Laasi

eesti keel
kirjandus
ingrid.laasi@turbakool.ee


Anneli Lõuna

ajalugu
ühiskonnaõpetus
anneli.louna@turbakool.ee


Olga Mazanova

vene keel
olga.mazanova@turbakool.ee


Kristi Metshein

arvutiõpetus
kristi.metshein@turbakool.ee


Keiu Nelis

bioloogia
geograafia
loodusõpetus
keiu.nelis@turbakool.ee


Tiiu Pajur

klassiõpetaja
logopeed
tiiu.pajur@turbakool.ee


Maile Pent

muusika
maile.pent@turbakool.ee


Ruth Rumask

füüsika
keemia
ruth.rumask@turbakool.ee


Sirje Tabun

inglise keel
sirje.tabun@turbakool.ee


Kristel Tamm

matemaatika
kristel.tamm@turbakool.ee


Piret Tamm

kunst
tüdrukute tööõpetus
piret.tamm@turbakool.ee


Heimar Tihane

poiste tööõpetus
heimar.tihane@turbakool.ee


Merike Tsupsman

klassiõpetaja
merike.tsupsman@turbakool.ee


Piret Väljaots

klassiõpetaja
piret.valjaots@turbakool.ee


Karin Ülevaino

klassiõpetaja
karin.ulevaino@turbakool.ee

Lasteaia õpetajad (9)

Lea Kivisild

lasteaiaõpetaja


Marika Nozdrenko

lasteaiaõpetaja


Katrin Salep

lasteaiaõpetaja


Jaana Tigane

lasteaiaõpetaja


Tiina Umbsaar

lasteaiaõpetaja


Marina Arp

õpetaja abi


Ulvi Kadak

õpetaja abi


Ene Tamm

õpetaja abi


Eda Tomikas

õpetaja abi

Töötajad (7)

Tiiu Lootus

abiõpetaja
tiiu.lootus@turbakool.ee


Laura Olek

HEV koordinaator
laura.olek@turbakool.ee


Terje Sulepi

abiõpetaja
terje.sulepi@turbakool.ee


Merike Viese

abiõpetaja
pikapäevarühm
merike.viese@turbakool.ee


Kadri Kõrge-Rosalka

eripedagoog
5368 2214
kadri.korge-rosalka@sauevald.ee


Kristina Oras

psühholoog
517 3004
kristina.oras@sauevald.ee


Kaidi Väät

sotsiaalpedagoog
5866 9397
kaidi.vaat@sauevald.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.