Homme, 13. märtsil on koolimaja suletud! 12. märts veikko.korv

Hea koolipere!

Koroonaviiruse leviku ennetavaks tõkestamiseks on Turba Kooli koolimaja reedel, 13. märtsil suletud (lasteaiamaja töötab tavalise graafiku järgi). Õpilased õpivad ja õpetajad töötavad kodus. Õppetööks vajalik info antakse edasi õppeinfosüsteemi Stuudium kaudu. Koolis ei ole hetkel ühtegi koroonaviirusesse haigestumist ega vastavate sümptomitega õpilast või töötajat tuvastatud.
Info järgmise nädala kohta anname teada pühapäevaks, 15.03.2020

Veikko Kõrv