Turba Kool osales edukalt koolidevahelises mälumängus 18. november veikko.korv

Sellel õppeaastal korraldab Saue Kool Saue valla koolidevahelised meistrivõistlused mälumängus „Vallavanema karikale“ .
Meistrivõistlused koosnevad kolmest voorust. Esimene mäng toimus 16.11.2022 Saue koolis.
Turba Kooli esindus koosseisus õpetaja Sirje Tabun, lapsevanem Tiiu Lootus, 8 klassi õpilased Kerttu Tamm ja Lisandra Miinpuu ning koolijuht jäi jagama II kohta koos Saue Kooliga. Esimese mängu võitis Laagri Kool.