Turba Kooli 8. klassi minifirma Eesti parimate hulgas 25. aprill veikko.korv

8. klassi minifirma Socola osales võistlusel Eesti parim minifirma 2023.

8. klassi minifirma Socola osales võistlusel Eesti parim minifirma 2023. Sel õppeaastal kandideeris tiitlile 50 minifirmat. MF Socola oli üks 12 minifirmast, kes pääses finaali. Finaalis tuli laval oma tegemisi tutvustada žüriile ja kaasvõistlejatele ning toimus stendivoor, kus müüdi oma tooteid ja vastati kõikide žüriiliikmete küsimustele.
Lavaesinemine läks hästi ja kõik kaasa võetud tooted müüdi ära enne stendivooru lõppu.

Liisa Roos, Kerttu Tamm, Lisandra Miinpuu, Lisanna Heinleht ja Berit Sääsk ja õpilaste juhendaja Kristi Värv, oleme teie üle uhked! Palju õnne!